Peperone rošáda 2005

Šachový oddíl TJ Náměšť nad Oslavou se rozloučil s uplynulou sezónou. Spolu s DDM a hlavně za fandovského pochopení majitelů Mojmíra Fadrného a Petry Skokanové, kteří účastníkům kromě poskytnutí prostor připravili výtečný oběd, se v prostorách Pizzerie Peperone podařilo uspořádat šachový turnaj za účasti 25 hráčů s pozoruhodným věkovým rozpětím - tři nejmladší účastníci měli nedávno 7 let, nejstarší 70.

Zkušení ligoví hráči i omladina svedli urputné boje na 64 polích. Během turnaje se počítačový program nechal přemlouvat k opravě údajů, ale nakonec se podařilo v pořádku odehrát celý turnaj. Ceny nejlepším předal šachový fanda a spolumajitel pizzerie Mojmír Fadrný. Mňamky v Pizzerii Peperone vyhrálo nejlepších 5 hráčů absolutního pořadí – David Kaňovský, Eva Kulovaná, David Kruml, Petr Mičulka a Štefan Paulenda, zvláštní ceny pro nejlepší ženu a nejlepšího seniora vyhráli opět Eva a Štefan, mezi 10 žáky do 15 let získali diplomy za první 3 místa Rudolf Zezula, Josef Žák a David Mičulka. Zvláštní cenu – joystick věnovaný rodinou Kulovaných - získala Jana Kolínková.