V Šumné se mladým šachistům dařilo

DDM Šumná uspořádala již XIV. ročník memoriálu Bohumila Nekuly - šachový turnaj pro děti do 15 let, který byl zároveň okresním přeborem Znojemska žáků. O hodnotné ceny soutěžilo celkem 30 mladých šachistů a šachistek, z Náměště hrály – a úspěšně - tři děti.

V rámci jednoho společného turnaje na 7 kol tempem 2x15 minut na partii se na stupně vítězů prosadili mimoznojemští účastníci – bratři Seidlové z Bedřichova a David Mičulka z Náměště. Vynikající výkon a pěkné partie sehrála náměšťská Jana Kolínková, která obsadila výborné 6.místo. Její bratr Daniel v několika partiích prohospodařil výhodu, přesto se umístil solidně ve středu tabulky.

Celkové pořadí memoriálu Bohumila Nekuly (Šumná, 28.4.2007): 1.Antonín Seidl, 2.Štěpán Seidl (oba Sokol Bedřichov), 3.David Mičulka, 6.Jana Kolínková, 19.Daniel Kolínek (všichni TJ+DDM Náměšť nad Oslavou), atd... celkem 30 účastníků.